Jdi na obsah Jdi na menu
 


zkouška ZOP

20. 11. 2011

Ráno jsem vstávala, jako bych nespala. Celou noc se mi o té zkoušce zdálo. Ráno jsme vyrazily směr Krupka. První šli na stopu psíci na ZPU1 a pak nastal ten okamžik a šly jsme na řadu my. Klepaly se mi ruce i nohy, ale furt jsem si říkala - zachovej klid. Cvičily jsme, jak jsme mohly. Brandy byla šikovná a soustředěná. Jasný. Máme to hodně nepřesné a chybky byly. Ale Brandy mi udělala opravdu velkou radost, jak cvičila. Musíme na všem ještě hodně zamakat, ale zvládly jsme to a samostatné cvičení jsem ustály a získaly 44 bodů.

 

dsc08002.jpg

 

dsc08023.jpg

Pak šli na řadu psíci na zkoušku ZPU1. V každé skupině jsme byli po třech, takže šlo vše, jak na běžícím pásu.

Přišlo na řadu cvičení ve skupině. To nám trošku trvalo, než jsme se s Brandy srovnaly a šly obě stejným krokem. Nakonec se asi podařilo a my získaly 49 bodů.

 

dsc08167.jpg

 

dsc08190.jpg

Nejvíc si Brandy asi užívala přenášení cizím psovodem. Než jsem ji stihla nějak srovnat a upravit, tak přišel pán, popadl Brandy do náruče a prostě šli.

 

dsc08214.jpg

Takže celkový počet 93 bodů - výborně - splněna ZOP

Děkuji Máně B., za její rady a za její čas při trénování a nervy s náma a také za to, že nás k tomu dokopala. Také děkuji Daně P. a Vaškovi N., že tam byly a nás a Máňu podporovali a drželi pěsti a Daně také za fotky

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář