Jdi na obsah Jdi na menu
 


už jsme začaly

21. 9. 2009

Sice jsem toho měla nějak moc v sobotu, ale zvládly jsme i konečně štěněcí školku na Střížovickém cvičáku. Brandy se tam moc nelíbilo. Projevovala se její umíněnost. Někdo chtěl po ní, aby začala poslouchat a nějaké cviky. To je přece FUJ a hry jsou hry. Nakonec jsme to ale přežily obě dvě.

Hodinu a půl předtím jsme se sešly s Jančou a její čubinkou Bessy a jak to dopadlo? No, jako, když vypustíte dvě řachlé borderky . Šly jsme okolo rybníka a holky to pojaly jakože, co vstup do rybníka, tak tam musely hupsnout. Takže na cvičák jsme dorazily jako čuňátka. Po cestě domů to zvládly ještě párkrát, takže jsme měly pěkně zasmraděné auto a doma musela být celková koupel. Branďuli ale plavání děsně baví.

Cornelka na nás čekala doma a odpočívala. Tak pak byla doma Brandy a s Cornelkou jsme šly běhat. Bylo to moc fajn.

Nědělní trénink agilitek nebyl moc slavný. Asi ten třetí trénink opravdu za to nestojí. Cornel se chovala, jako když všechno vidí poprvé a vůbec nereagovala. Ale takové problémy tam měla většina lidí. Snad to za 14 dní bude lepší. Fotky holek od rybníka můžete viděte zde jerabnica.rajce.idnes.cz/19.09.2009_Strizak_-_Brandy_a_Bessy/

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář