Jdi na obsah Jdi na menu
 


Silvestr

31. 1. 2010

Tak silvestra jsem už tentokrát nenechala osudu a po domluvě s veterinářkou jsem měla připravené pro Cornelku prášky. Z dělobuchů totiž je úplně šílená. Tak jsem řekla, že tentokrát jí něco dám, i kdyby ten den a noc měla prospat. Po práci jsem rychle odvedla Cornelku k našim, protože jsme tam každý rok, a běžela pro Brandy. S tou jsme vyrazily a s tetou Jarmilou a jejíma velkýma holkama na prochajdu. Jenže po dvou hodinách lítání s Galinkou a Sesilkou nebyly vidět žádné známky únavy. Holt jsme došly k našim naprosto čilé a plné energie. Tedy aspoň Brandy ano. Brandy si u našich našla novou oběť na hraní a to jejich jednu kočku Eriku. Elisa se bála a ta si k nám přišla pak jen lehnout, ale v úctivé vzdálenosti. A s Erikou? Tak to byla láska na celou noc. Brandy jí olyzovala celou hlavu a vlastně celou a kočka držela a ještě si k tomu lehla a hodila si packu přes čumák Brandy. No, s mamčou jsme z těch dvou trošku nechápaly.

Ještě osm hodin byla Cornelka docela v pohodě, tak byla bez prášku. Kolem desáté přitvrdili s dělobuchama a já se rozhodla, že dost a dala jsme jí půlku toho pidi prášku, co jsme dostaly od paní veterinářky. Začala být kolem jedenácté taková omámená a unavená a půlnoc byla v pohodě. Jen nebyla schopná se napít, tak jsem jí podávala vodu stříkačkou.

01.01.2010 jsme šly venčit dopoledne zase s Jarmilou a já jsem odvedla tedy Cornelku k nám domů, ať to vše vyspí a dospí. A pak už byla v pohodě.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář