Jdi na obsah Jdi na menu
 


Novoroční výstup na hrad Blansko

1. 1. 2012

Bylo jedno jakou cestou se dát, ale cílem bylo dorazit na hrad Blansko mezi 12:00 až 15:00 h.

Silvestrovskou noc jsme přežili i díky tomu, že za náma dorazil náš skvělý kamarád Dwaynee. Děkujeme moc za podporu a skvělou společnost .

Ráno vykouknu z okna a mlha jako prase a počasí fakt hnus. I tak jsem tedy naházela do batohu oblečky pro Cornelku, pití, horký čaj do termosky a tak a navlíkla Cornelku do snad nepromokavé kombinézy a vyrazily jsme směr Žežice a tam směr Ryjice a Blansko. Říkala jsem si, že to maximálně někde otočíme a půjdem domů. Cesta lesem do Ryjic byla hrozné bahno, takže jsme byly zabahněné všechny tři, ale vůbec to neřešila Brandy . My jsme to nakonec zvládly a vyškrábaly se až na Blansko, kde bylo i zasněžíno. Dostaly jsme pamětní lístek, že jsme to zvládly i s razítkama. Aby Cornelka moc neprochladla, tak jsme si daly nahoře já čaj a holkám jsem trošku toho teplého nalila do vody a rozloučily se a mazaly jsme zase směr domů. V Ryjicích jsem přemýšlela, zda to nevzít domů po silnici, ale to by znamenalo, že holky půjdou na vodítku, což se mi nechtělo a daly jsme zpět opět zabahněnou trasu po žluté lesem .

Trasu jsme zvládly za tři hodiny a doma se nadlábly a všechn tři odpadly. Bylo to ale moc fajn a jsem ráda, že jsme to nevzdaly ani přes to počasí.

 

dscn5696.jpg

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář