Jdi na obsah Jdi na menu
 


Krušnohorci v Českém středohoří 23. - 25.04.2010 - mid

25. 4. 2010

Náš první letošní dogtrek se blížil a jak to tak bývá u nás, tak začaly i zdravotní problémy. Cornelka si někde zatrhla pátý drápek na přední a občas to krvácelo, tak jsme se rozhodla, že zůstane doma a užívala si to u našich. V sobotu jsme hodně brzy vstávaly, abychom se v klidu nasnídaly a před odjezdem ještě venčení, protože Cornelka zůstávala doma a naši si ji po obědě vyzvedli. U benzínky jsme vyzvedly ještě Pavlu s Plumem, kteří razili s náma.

V Terezíně jsme se sešly s našema parťačkama Hankou a Annie, se kterýma jsme spolu opět dokončily celou trasu. Nemohly jsme se dočkat startu. V osm nás vypustili na trasu.

 

Obrazek

Trasa byla hodně náročná. Bylo brzy vedro, tak jsme dělaly časté zastávky na pití. Zhruba třičtvrtě trasy se bohužel šlo po asfaltu, tak nohy brzy bolely a ozývaly se puchýře. Brandy zhruba 5 km čekala, kdy teda poběžíme, když je v tom postroji, ale pak jí asi došlo, že nepoběžíme, tak aspoň furt táhla vpřed. Nasadila docela drsné tempo a hlavně po tom asfaltu. Byly jsme všechny čtyři vyřízené. S Hankou a Annie jsme se nějak furt předháněly. Občas udělaly společnou pauzičku. Pavla si bohužel cestou z kopce hejbla zádama a tak čekala v Čeřeništi na manžela a ten je vezl domů. To jsme se dozvěděly zhruba 7 km před cílem.

 

Obrazek

 

Do cíle jsme s vyčerpáním dorazily v 18:24 h, kde jsme předaly kartičky s označením kontrol a šly si dát s Hankou konečně kafe, o kterém jsme básnily poslední třetinu cesty. Nejdřív teda dát pořádně napít holkám a my jsme se přezuly a pak hurá na kávu. A výsledek?

11. místo - čas 10:24 h

A zranění? Vyčerpání, já puchýře a Brandy odřené polštářky na třech packách. Ale zvládla to a byla dobrá a já jsem na ni hrozně pyšná.

Fotky jsou: jerabnica.rajce.idnes.cz/23._-_25.04.2010_Krusnohorci_v_Ceskem_stredohori_-_mid/

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář