Jdi na obsah Jdi na menu
 


Krkonošská tlapka 2011

11. 9. 2011

Byl to víkend, na který jsem se hrozně těšila. Vyrazili jsme naší Olinkou (Opel Agila) a žasla jsem, co vše se nám tam vešlo. U bývalého Baumaxu jsem vyzvedla osazení naší chatky a to Pavla Růžičková s Plumem a doprovod Tomáš Čapek a i s batohama se jsme všichni vlezli do auta. Prostě paráda. Cesta tam byla náročná. Pokaždé, když jsme zabloudili, tak jsme zabloudili na autobusové nádraží. Na místo jsme dorazili již po meetingu, takže jsme si vyzvedli mapu a itinerář a šli jsme se ubytovat a nakrmit psíky. Pak jsme se vrátili do hospůdky, kde jsme si dali každý sklenku nějakého moku. Když už jsme odcházeli, dorazil i Honza Hirsch a Zlatuš, takže jsem se s nima zasekla u výčepu a dopadlo to, jak to dopadlo.

Ráno bylo docela náročné, ale co si nadrobím, to si taky spapám. Takže jsme s opicí odstartovali .

 

p9090054.jpg

Po cestě se to urovnalo a my jsme si to s holkama začaly užívat. Krkonoše jsou ale docela zlobivé a nekompromisní a počasí je tam takové jaké je. Takže jsem zhruba již na 10 km vytáhla z batohu kombinézu a oblíkla jsem Cornelku. Trasa byla náročná, ale ty výhledy a pohledy byly fakt nádherný. Již na čtvrté kontrole jsem se ale rozhodla, že long vzdávám a přecházíme na mid. Cornelka po trase poléhavala a já ji nechtěla někde rvát násilím. Takže jsem se přidala k Pavle a Tomášovi a šla s nima po trase mid. Když jsme slezli několik km po kamenité cestě do Pece pod Sněžkou, tak jsme se domluvili, že to balíme úplně. V jednom hotelu nám bylo řečeno, že bus nádraží je kousek a dokonce nám jel i autobus, tak jsme se ten kousek i svezli. My odrovnaný a psíci taky. Dorazili jsme do cíle již skoro za tmy, ale poradili jsme si. Psíci dostali svou vyslouženou večeři a my mazali zase do hospůdky.

Tento dogtrek jsme sice nezvládli, ale myslím, že jsme si to opravdu užili. V neděli jsme vše zase narvali do auta a po vyhlášení se rozloučili a mazali domů. Krkonoše jsou nádherné a občas i kruté, ale my se tam rádi zase vrátíme .

fotky máme na rajčeti: http://jerabnica.rajce.idnes.cz/Krkonosska_tlapka_2011/

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář