Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jedna suprová sobota s fajn lidičkama

23. 6. 2012

Sešly jsme se dobrá parta bab, které práce se psy baví a bylo furt o čem povídat. Poznala jsem další ženský s diagnozou kynologie a musím říct, že to bylo moc fajn . Teta Dana nám přijela vše nafotit a kurzistům udělala suprové uzlíky pro jejich čtyřnohé parťáky.  My s Danou a Štěpou dělaly v týdnu ještě medaile a teta Dáša od Dalmatinů nebo také od puntíků udělala nádherné diplomy.

Dopoledne si odzávodili kurzisté z poslušnosti a šlo jim tom moc hezky. Vše šlo v pohodě a bez stresů a vše pro radost - prostě, tak jak nás to všechny baví.

Pak jsme si udělaly siestu a rozpálily gril a udělaly si buřtíky - to byla bašta. Mezitím jsme si zaběhaly agility a pak se pěkně nadlábly. Po siestě jsem požádala o vysvětlení postoje a běhu na výstavách, takže jsme všichni nastoupily a všichni si potrénovaly pohyb ve výstavní kruhu. Holky mi ukázaly otočky a postoj atd. Danča pak fotila čubinu od Alči, tak jsme se vetřely také a Brandy je prostě rychle chápavá a šikovná .

Všechny fotky z toho skvělého dne jsou u Danči na rajčeti: http://prusikova.rajce.idnes.cz/minizavody_kurzistu_Chlumec_23.6.12/

 

dsc03125.jpg

 

 

dsc03129.jpg

Pak se nám už scházeli agiliťáčci. Na rozběhání si dali slalom mezi kuželama a tunel a rozběhali se naprosto parádně, tak jsme přešli na náš minijumping. Ten jeden, co jsem měla připravený zvládli hrozně rychle a mě přišlo líto je poslat domů, tak jsem rychle přesouvala skočky a tunel a šlo se na druhý. Zkusili si poprvé, co to je prohlídka parkuru a to byla zábava. Ale všichni byli moc šikovní a oba běhy zvládli. Všichni přihlížející fandili a jásali - bylo to prostě hrozně fajn. Po vyhodnocení a udělení diplomů, medailí a cen jsme si daly my organizátoři ještě nějaký ten běh. Já s Brandy šla potrénovat trošku obedience a teta Dana nás natáčela. Nejsme dokonalí, ale snažíme se.

Byla to opravdu skvělá sobota a já s holkama jsme si ji moc užily a děkujeme všem z organizátorského týmu ZKO Chlumec u rybníka (Radka, Domča, Dáša, Alča) a tetě Daně za fotky a jí a Štěpě za pomoc při výrobě medailí a uzlíků a samozřejmě také závodníkům za to, že dorazili, a že tam udělali takovou atmosféru, jaká tam byla.

Přidávám nějaké to video z našeho trénování s Brandy

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář