Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dogtrekking krajem Oty Pavla 26.09.-28.09.2009

30. 9. 2009

Víkend 26.09. - 28.09.2009 byl opravdu super. Dorazily jsme do tábora Višňová-Hájek u Křivoklátu. Bylo tam hrozně moc pejskařů a nemohla jsem se nějak hned probrat. Lidi byli hrozně fajn. Nikdo nedělal rozdíl, zda jdeme LONG či MID anebo SHORT, prostě jsme tam byli všichni, abychom si užili skvělý víkend s psíkama. Člověk, který si to nezkusí, tak si to opravdu neuvědomí, co to je odšlápnout si takový výlet. Odnesly to mé nohy, které si uštědřily dva puchýře a bolest, ale na to člověk zapomene a asi to k tomu i patří.

Cornelka byla úžasná. Chytla soutěžního ducha a furt mě hnala dopředu za psíkama před náma. Potkaly jsme se tam s Hankou a její 16 měsíční princeznou Annie (zlatý retrívr) a šly jsme spolu dohromady. Cornelka se brodila potokem a pila vodu z potoka. Kdo mou blondýnku zná, tak ví, že to je opravdu výkon.  A lidi, co jsme potkávali po trase a v proti směru, tak ti byli fajn všichni. My měli trasu 40 km, ale s Hankou jsme ušly asi 48 km, protože jsme se třikrát ztratily, ale nakonec jsme se do tábora dostaly a trasu jsme zvládly.

Potkaly jsme se tam i s Hankou Koníčkovou a jejíma holkama Tinkou (mamča Brandy) a Aiwou. Byl tam i Archibald s páníčkama a i Ayme, takže takový minisrazík stanice Plush Berry .

Všem moc děkuji a fotky jsou zde jerabnica.rajce.idnes.cz/Dogtrekking_krajem_Oty_Pavla_-_MID_-_26.09._-_28.09.2009/

 

Náhledy fotografií ze složky DT krajem Oty Pavla 2009