Jdi na obsah Jdi na menu
 


co v zimě?

13. 12. 2010

Protože žádné závody nemáme naplánované, tak s holkama jezdíme občas jen trénovat do jezdecké haly do Radejčína (k Sylvě Bouškové ke koním) a to pod vedením Moniky Fantové. Monča staví sekvence, které holky děsně baví a paničce to jako vždy důkladně zamotá hlavu . Od toho ale tréninky jsou, aby jsme se to jako tým naučily. A tak trénujeme a skáčeme a panička se potí a kouří se jí z hlavy . Ale už jsem nás přihlásila do Klubu agility ČR a Cornelka má už doma výkonnostní průkaz. V lednu snad vyrazíme na dvojzkoušky do Krupé a v únoru je pořádá Jakub Štýbr tady u nás v Ústí n.L.. Tak už nám začne závodní kariéra .

A Brandy? Už zase trénuje agility a od frisbee máme teď nucenou pauzu kvůli sněhu. Tak jsme začaly dělat poslušnost a začínáme i obrany mezi fajn lidma ZKO Střekov. Zatím se nám líbí jejich přistup a žádné tvrdé vedení, tak třeba zvládneme časem i nějakou tu zkoušku .

A jinak? Flákáme se po kopcích, i když více asi s Brandy. Cornelka má sice zimní šatník, ale i tak za hodinku je zima od paciček. Tak jsou dny, kdy na nás čeká doma v teplíčku.

Obrazek                                                                                   Obrazek

                                                                          

 

Náhledy fotografií ze složky zimní

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář