Jdi na obsah Jdi na menu
 


Chbany - sutiny - trénink

30. 8. 2014

V týdnu jsem písla na drbárnu plzeňské brigády a domluvila jsem se, že za nima přijedeme v sobotu. Chbany měli zamluvené až do neděle. My jeli na noc domů - v neděli máme s Elvisem školku. Dorazili jsme po druhé hodině do Chban a všichni nás přivítali s úsměvem na tváři a radostí. Poznala jsem se s Marcelou S. Beauceron a Veroniku s čokoládovým labradorem. Rozdělili jsme se na dvě družstva a začali trénovat. Nejdříve se vzali nejmladší a začínající. Pro Elvise to byl úplný začátek a tak nevěděl chudák, co si s tím počít. Nakonec ale zaštěkal. Brandy pracovala moc hezky.

 

p8300086.jpg

Na druhé kolo nás přiřadili do družstva k Petrovi a Brandy dostala za úkol vyhledat tři ztracené osoby. Veděly jsme jen prostor, kde se můžou nacházet a více nic. Takže jsme šly prohledat celý prostor. Ze začátku Brandy chtěla přebíhat do sousedního prostoru a pak jsem měla problém ji od sebe dostat. Petr šel za náma celou dobu a dával rady. Brandy zavětřila a našla první ztracenou osobu. Skvělý. Druhou osobu jsme zkazila já. Zastavila jsem se u úkrytu. Pak jsme nechali Brandy pracovat úplně a najednou prošla budouvou a ztratila se nám z dohledu. Tak jsme s Petrem čekali, co bude. Poslední hledaná osoba byla jako třešnička na dortu. Pěkná samostatná práce Brandy. Takže na konec velká spokojenost.

 

fb_20140831_08_54_05_saved_picture.jpg

Nakonec jsem vytáhla ještě Elvise. Petr přišel na cestu, jak s ním pracovat, aby nám přistoupil na hru. Pro něj bude lepší, když figurant bude ležet, že Elvis bude nad ním.

 

fb_20140831_08_54_16_saved_picture.jpg

 

Pro nás to bylo moc fajn odpoledne plné práce, ale práce s radostí a hrou. Sešla se tam skvělá parta lidí a pro nikoho nebylo nic problém. Prostě jsme si to moc užili a já se smečkou za to odpoledne, rady, figurování, fotky a skvělý čas moc děkujeme.

http://jerabnica.rajce.idnes.cz/30.08.2014_-_Chbany_-_Karlovarska_a_Plzenska_brigada

 

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář