Jdi na obsah Jdi na menu
 


Brandy už chodí běhat

31. 1. 2010

Tak jsem se rozhodla, že už by Brandy mohla začít běhat se mnou a zvykat si na postroj. Takže jsem ji změřila a zavolala Dáše Nešněrové do ZERODC a domluvila s ní druh postroje a barvy atd. Pak jsem to objednala a za dva týdny jsme měly vše doma.  Až budou fotky v postroji, tak je určitě přidám. Postroj máme prodloužený k tahání a barevně je černý podklad a to protažení je tmavě zelené s reflexníma znakama. No paráda.

V sobotu 23.01.2010 jsem navlíkla Brandy do postroje a vyrazily jsme běhat. Z baráku se táhla za mnou s pohledem ukřivdění atd. Pak ale za barákem potkala čubinu výmarského ohaře (což máme místo mozku ohaře - ona je miluje), tak jsem jí připla k postroji a k sobě na pás. Brandy zabrala a mazal jsme už do kopce a zabírala celou cestu. Oběhly jsme část Mariánské skály (ve sněhu to bylo docela těžký) a běžely zase domů. Byla prostě úplně úžasná a šikovná.

V sobotu 30.01.2010 jsme vyrazily také běhat hned ráno. Bylo nádherně teplo a svítilo sluníčko. Jenže Brandy končí s háráním, takže asi hormony docela řádí a možná i ta puberta, takže to stálo za to. Jednou běžela doprava a pak doleva. Byla trošku mimo, ale to počasí to vynahradilo. Zaběhaly jsme si, mně jednou ujela noha po ledě pod sněhem, tak jsem tam sebou flákla, ale doběhly jsme v pořádku a vyběhaný.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář