Jdi na obsah Jdi na menu
 


agility víkend Mariánské lázně

22. 5. 2011

V pátek jsem skončila v práci dříve, abych stihla vyvenčit a dobalit věci. Pak jsem naložila holky a hurá k Prusíkům na Střekov, protože jsme všichni jeli Daniným autíčkem. Holky měly připravený kufr pro sebe a v poho se tam vešly. Happy byl ve své boudičce na zadní sedačce a zbytek místa v autě jsem zastavěly batohama a boudičkama pro psy. No, jeli jsme naložené, ale nějak jsme se nemačkali. Řídila jsem já, protože Dana není zvyklá řídit dálky a já si aspoň vyzkoušela řídit jiné auto. Takže jsme se s autíčkem ze začátku trošku hádali kvůli řazení, ale pak jsme se domluvili . Cestu jsme zvládli s jednou zastávkou v Chomutově na benzínce a pak už nás chytaly jen slejváky a bouřky, tak jsme mazali, abychom byli už na místě. Dorazili jsme do campu koupaliště LIDO v Mariánských lázních a byly jsme s Danou úplně očarované. Je to tam fakt nádherný. Areál uzavřený na celý víkend jen pro nás závodící. Prostě paráda.

 

dsc07655.jpg

 

__063.jpg

 

dsc07652.jpg

 

dsc07653.jpg

Ještě jsem večer chvíli poseděli s ostatníma závodníkama - většina byla z OSA 111 a přišel i rozhodčí Zdeněk Spolek. Pak nám s Danou začla být zima od vody a přicházela na nás únava, tak jsem šly ještě venčit a půjdeme spát. Jenže, to bychom nesměly být my s holkama, aby to bylo vše tak jednoduché. Cornelka vykonala svou potřebu, ale Brandy narazila v trávě na žábu a my všichni čekali cca 10 minut, protože Brandy pásla žábu . Byla v takovém soustředění, že ani ohař (a že Brandy miluje ohaře), který se přišel seznámit, ji prostě nezajímal. Pak jsme už všichni zalehli a spali až do sobotního rána.

V sobotu ráno startovaly hned začátečníci a já z toho byla nějak vyprdlá, že Brandy hned první skočku podlezla, tak jsme se vrátily. A pak už jsme kosily, co se dá. Byla jsem nervozní a ona byla myšlenkama asi o 5 m dále, protože vedle parkuru byla asi 2m široká pláž a voda. Kdo zná Brandy, tak ví, že je to vydra a jen tak jí člověk z vody nedostane. Mrzelo mě to, ale začala jsem se soustředit na Cornelku. Parkury nevypadaly až tak úplně nejhůř, ale Máca si prostě občas někde něco nepohlídala a Cornelka běžela, jak jsem naváděla anebo jak jí vyšla trasa. Takže oba jumpingy (so i ne) jsme se vždy krásně diskly.Zkoušky už jsme zaběhly, i když s chybou či odmítnutím a v neděli se nám poslední zkouška v dešti povedla i čistě a nám to nakonec v neděli dalo 1. místo. Takže jsme si z Mariánek přivezly dvě bronzové medaile za sobotní zkoušky a jednu zlatou medaily za nedělní zkoušku.

 

dsc07660.jpg

 

dsc07716.jpg

Závodění bylo fajn a psíci to zvládli na výbornou. Ale zároveň si tam asi i užívali nejvíce toho prostředí. Šly jsme se s holkama projít a došla nás Jana Bauerová ještě s jejíma kamarádkama a měly sebou několik borderek. Najednou bylo všude černobílo a moje blondýna Cornela mezi nima. Jenže jim tam jedna panička házela aportík do vody a moje holky se rozhodly, že mě asi k životu momentálně nepotřebujou a zůstaly ve smečce a já jim byla ukradená. Ale žádný konflikt mezi nima nebyl, tak jsem byla moc spokojená. V neděli se stala vydra i z Cornelky a já pak už tahala z vody obě dvě. Prostě opravdu super víkend. Za nás můžu říct, že ve společnosti Dany a Happyho jsme si to moc užily a bylo to moc fajn.

 

__040.jpg

 

dsc07906.jpg

 

dsc08009.jpg

Za fotky děkujeme Daně Prusíkové a Janě Bauerové a děkujeme také moc za skvělý víkend

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář