Jdi na obsah Jdi na menu
 


Agility trochu jinak

12. 6. 2010

Trojzubec - družstvo po třech týmech. Byl to parkurek o 29 překážkách, kdy byly tři trasy. Každý tým běžel sekvenci o 10 a poslední o 9 překážkách. Naše družstvo skončilo na třetím místě.

Domino - družstvo po šesti týmech. Každý musel běžet min. 3 překážky a musel se postupně doběhnout celý parkur. Byli jsme čtvrtí.

Jumping - každý tým za sebe. Vložili nám tam jumping, protože bychom skončili brzy a jim to bylo líto. Bylo už hrozné vedro. Jenže jsem Cornelce moc vstoupila do překážky a ta ji oběhla a skočila z druhé strany. Chybama se člověk učí. Tak jsme si to pak pěkně doběhly. Cornelka běžela suprově a já byla hrozně spokojená, že i v tom vedru běžela ještě s radostí.

 

Po dojezdu domů jsem se domluvila s Jarmilou a šly jsme ještě venčit. Jenže to už začaly zase přeháňky. Vybavila jsem se pláštěnkou a Cornela dostala tu svou a hodinu a půl jsme lítaly po Mariánské skále. Výhoda srsti u border kolie? Ani přes ty silné přeháňky a přes to lítání v té vysoké a mokré trávě se jí voda vůbec nedostala na kůži. Cornelka to v pláštěnce přežila, já taky a Brandy byla spokojeně vylítaná se Sessilkou a Galinkou.

Takže sobota byla prostě super.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář