Jdi na obsah Jdi na menu
 


A máme po aktivitách...

19. 11. 2011

Protože má Cornelka ty drápky opravdu hrozné a ten zatržený na pátém prstíku se mi vůbec nelíbil, tak jsem přistoupila opět k razantnímu řešení. Dáme prst pryč a máme klid. Zatrhává si ho někde docela často, takže je tam jen pro takovéhle neplechy. Jeden už nemá několik let, protože tenkrát nezabraly ani antibiotika. Takže 10.11.2011 šla Cornelka pod narkozu a prstík jsme odstranily. Při té přiležitosti jí i vyčistil pan veterinář zoubky, takže na vánoce bude mít zářivý úsměv.

Po dobu operace jsem vytáhla Brandy na prochajdu a šla jsem se s ní podívat do nemocnice k nám do kanceláří. Čekala jsem nějaký problém - obrovská hala, hodně lidí a jiný ruch než je zvyklá - a Brandy? Naprostá pohodářka a výlet si užívala. S každým v práci se pomazlila a hlavně s tím, kdo byl ochotný s ní blbnout s jejím míčkem. Jojo, místo mozku aportíček a vše jde bez problémů . Stavily jsme se i za mamčou, která za náma vyšla ven. To už mi volali z veteriny, že Cornelku probouzejí. Tak jsem se s mamčou rychle rozloučily a mazaly za spáčem. Vše jsme zvládly bez problémů a my jely domů dospávat s Cornelkou.

Ještě v pátek Cornelka dospávala, ale v sobotu už lítala venku, jakoby nic.  V sobotu 19.11.2011 jsme stehy vyndaly a rovnou doočkovaly psí kašel (Brandy již je taky) a už můžeme zase lítat a řádit.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář