Jdi na obsah Jdi na menu
 


3. etapa Hill´s cupu - Horní Bezděkov 2012

5. 5. 2012

Začalo to ráno. Sednem do auta, pustím navigaci a oznámí mi to, že jsem byla odpojena od signálu. Takže paráda, cesta podle mapy .

Do Horního Bezděkova jsme dorazily kolem deváté a stihly Jarmilu při rozcvičování a tudíž i její start. Po jejím doběhnutí jsme vzaly celé naše smečky - kromě Galy, která odpočívala po běhu - a šly se projít a vyvenčit. Došly jsme do cíle, kde byla nádrž s vodou, takže se všichni vykoupali a smočili, protože bylo hrozné vedro. Po cestě zpět se Sessilka zasekla a začala číhat. Na koho? No přeci na Brandy. Takže to bylo lítání, skákání a válení se v trávě. Jo, holky se zase vyřádily .  Po uložení  holek jsem se šla odprezentovat, zaplatit startovné a vyzvednout věci, které jsem objednala v obchůdku u Karolíny a Šimona. Celou dobu se obloha mračila až se zatáhla a začalo hrozně pršet a přišla i bouřka. Na náš start bouřka přešla a bylo po dešti. Takže ve tři hodiny jsme podle plánu odstartovaly a vyběhly na trasu příchozích, která měřila 2,5 km.

 

p5050022.jpg

 

p5050026.jpg

 

p5050037.jpg

Nastoupili s náma atleti, takže nám utekli hned při první 0,5 km. Já musela na trase zastavit a stříknout si sprej - moje dýchání to nějak neutáhlo. To ale vůbec nevadí. Nás to bavilo a my jsme si to užiy. Doběhly jsme si opět pro krásné čtvrté bramborové místo v čase 11:44. Sice jsme neměli cíl u vodní nádrže, ale i ta káď tam byla a Brandy se mohla vyráchat .

 

p5050039.jpg

Po nás běžely děti, tak jsem Brandy vytáhla z vody a šly jsme ještě fandit.

 

p5050042.jpg

A jak vlastně bylo? Počasí občas takové a občas jiné. Potkala jsem zase přátelé, kamarádky a známé. Jinak závod byl super a my si ho užily, trasa hezká a organizace výborná. Takže budeme trénovat a zlepšovat fyzičku a na podzim vyrazíme nejspíš na Okolo Hradce  - tam je disciplína i plavání se psem na 300 m, tak to půjdeme asi zkusit.

Děkuju všem za skvělou sobotu a všechny jsem ráda viděla .

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář