Jdi na obsah Jdi na menu
 


1. etapa Hill´s cupu - Maxičky 2012

14. 4. 2012

V pátek jsem se s holkama byla projít na Střižáku. Teta Jarmila mi říká, že máme být opatrné, abychom v sobotu dorazily konečně odstartovat. Prochajdy na Střižáku máme za poslední půlrok trošku smolné. Ale tentokrát jsme to zvládly a nic se žádné z nás nestalo a my dorazily domů zdravé a v pořádku.

Přišla sobota 14.4.2012 a my se s holkama pobalily a nalodily se do auta a vyrazily směr Maxičky u Děčína. Tam už nás čekala Jarmila, která startovala v kategorii canicross ženy. Vyložila svou čtyřhlavou psí smečku a Brandy byla ve svém, protože tam byla její milovaná kámoška Sessila (ESP)

 

p3230613.jpg

Takže pro Brandy to začalo být fajn hned, co vystoupila z auta .

Dopoledne odstartovala Jarmila s Galinkou na první závod. Po doběhnutí jsme šly projít naší trasu příchozích, která byla dlouhá 1,8 km. Už na cestě se mi trošku stmívalo, protože mi docházelo, že to nebude procházka růžovým sadem. V 16 h jsme již stály na startu a připravovaly k odstartování. Vedle byl rybník, ve kterém se Brandy řádně vyráchala a asi i přemýšlela, že tam hupsne znova. Ale po odstartování to trvalo dva nejisté kroky. Brandy zabrala a my už mazaly do mírného kopce. Brandy jsem na trase docela brzdila, protože můj dech trošku vynechával a já nestíhala. Až na 10 m do opravdu prudkého kopce v závěru trasy Brandy makala celou dobu a táhla celou trasu. Opravdu mě mile překvapila a opravdu zamakala. Samozřejmě po doběhu jsem jí odepla z vodítka a ta šla přímo zpět do vody a náramě si to tam užívala. A až na mou dechovou nedostatečnost jsem si to užila i já. Brandy mi pochválili i někteří canicrossaři i další závodníci, že fakt krásně makala. Za jejich slova děkujeme a moc mě potěšili. Doběhly jsme si pro bramborový stupínek, ale to vůbec nevadí. Konečně jsme si zkusily canicross, i když tu kratší trasu, ale zvládly jsme to.

 

dsc_0111.jpg

 

 

Unavená Brandy po doběhnuté trase 1,8 km

dsc_0118.jpg

 

Náhledy fotografií ze složky Hill´s cup - Maxičky 2012

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář